...

3 людини загинули внаслідок тисняви на концерті GloRilla

Три людини загинули внаслідок жорстокої тисняви на концерті гурту GloRilla, який відбувся минулої неділі в Рочестері, штат Нью-Йорк, — підтвердили представники департаменту поліції Рочестера.

У результаті тисняви, що сталася у середу, 35-річна Айша Стівенс стала третьою жертвою. Вона загинула, потрапивши в натовп, який на неї тиснув. Ще дві жінки — 33-річна Рондезія Белтон і 35-річна Бренді Міллер — померли від травм, отриманих у понеділок.

Після концерту, на якому виступали репери з Мемфісу — GloRilla і Finesse2tymes, відвідувачі Рочестерського арсеналу на Мейн-стріт почали виходити. Дехто почув шум, який сприйнявся як постріли, і це призвело до хаосу на виході з приміщення. «Мені здалося, що це постріли ззовні, тому всі почали бігти назад», — розповіла відвідувачка концерту Атія Холлі (Atiya Holley). «Пізніше, коли всі знову спробували вийти, почалося справжнє безладдя».

GloRilla під час виступу в Театрі Говарда у Вашингтоні, округ Колумбія. Зображення: KYLE GUSTAFSON

Поки що невідомо, що стало причиною давки, оскільки поліція повідомила, що «немає жодних доказів на те, що сталося вбивство або що когось застрелили чи зарізали». Як повідомляє Ew, у понеділок поліція оголосила, що буде співпрацювати з Управлінням пожежної безпеки та органами ліцензування, такими як Управління штату Нью-Йорк з питань алкогольних напоїв, щоб перевірити, чи не перевищувала кількість людей пропускну здатність закладу та чи дотримувалися правил безпеки.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!