3 людини загинули внаслідок тисняви на концерті GloRilla

Три людини загинули внаслідок жорстокої тисняви на концерті гурту GloRilla, який відбувся минулої неділі в Рочестері, штат Нью-Йорк, – підтвердили представники департаменту поліції Рочестера.

У результаті тисняви, що сталася у середу, 35-річна Айша Стівенс стала третьою жертвою. Вона загинула, потрапивши в натовп, який на неї тиснув. Ще дві жінки – 33-річна Рондезія Белтон і 35-річна Бренді Міллер – померли від травм, отриманих у понеділок.

Після концерту, на якому виступали репери з Мемфісу – GloRilla і Finesse2tymes, відвідувачі Рочестерського арсеналу на Мейн-стріт почали виходити. Дехто почув шум, який сприйнявся як постріли, і це призвело до хаосу на виході з приміщення. “Мені здалося, що це постріли ззовні, тому всі почали бігти назад”, – розповіла відвідувачка концерту Атія Холлі (Atiya Holley). “Пізніше, коли всі знову спробували вийти, почалося справжнє безладдя”.

GloRilla під час виступу в Театрі Говарда у Вашингтоні, округ Колумбія. Зображення: KYLE GUSTAFSON

Поки що невідомо, що стало причиною давки, оскільки поліція повідомила, що “немає жодних доказів на те, що сталося вбивство або що когось застрелили чи зарізали”. Як повідомляє Ew, у понеділок поліція оголосила, що буде співпрацювати з Управлінням пожежної безпеки та органами ліцензування, такими як Управління штату Нью-Йорк з питань алкогольних напоїв, щоб перевірити, чи не перевищувала кількість людей пропускну здатність закладу та чи дотримувалися правил безпеки.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress