3 вау-ефекти від відмови від хліба та випічки на ваше здоров’я

Багато разів ми чули, що споживання надмірної кількості вуглеводів може бути шкідливим для нашого здоров’я. Давайте розберемося, які наслідки можуть виникнути у нашому організмі, якщо ми відмовимось від вживання булочок та ватрушок.

Виключення борошняних виробів зі свого раціону не означає повного відмовлення від випічки. Експерти рекомендують уникати лише хліб, булочки та пироги, які містять борошно вищого ґатунку. З іншого боку, продукти, зроблені з житнього вівсяного борошна або висівок, можуть бути корисними для здоров’я.

Є три вагомі причини, чому варто виключити з вашого меню білий хліб та інші вироби з борошна вищого ґатунку, принаймні на певний період часу.

Ви почнете худнути

Перегляньте уважно своє тіло “на початку”, виміряйте об’єм талії. Через кілька днів після того, як ви виключите булочки та інші вироби з борошна зі свого раціону, ваше тіло почне змінюватися. Це зрозуміло, оскільки білий хліб містить багато калорій – енергетичну цінність близько 200-300 ккал на 100 грамів. Крім того, хліб має високий глікемічний індекс, що означає, що після його споживання ви швидко відчуєте голод. Якщо ви бажаєте схуднути, варто відмовитися від продуктів з борошна в цю весну.

Очиститься шкіра

Якщо ви продовжуватимете стежити за змінами у своєму тілі, то помітите, що ваша шкіра очиститься. Якщо ви відмовитеся від мучних продуктів, то висипання на шкірі швидко зникнуть. Тому багато дієтологів рекомендують спочатку переглянути свій раціон, перш ніж звертатися до косметолога.

Покращиться травлення

Один з мотивів для заміни білого хліба та булочок на цільнозернові є бажання підтримати здоров’я травної системи. У цільнозерновому хлібі міститься достатня кількість клітковини, якої майже не має в продуктах з білого борошна. Щоб отримати необхідну кількість клітковини, досить з’їдати 5-6 шматочків цільнозернового хліба протягом дня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress