41-річна Віра Брежнєва показала фото 2020 року і оголосила про початок нового життя

Віра Брежнєва вже давно не живе в Росії. Кажуть, що разом з чоловіком вона оселилася в Італії і зараз намагається побудувати кар’єру в європейських країнах, і у неї це виходить набагато краще, ніж у інших емігрантів. Незважаючи на раптовий від’їзд і труднощі, що виникли в іншій країні, повертатися в Росію артистка явно не збирається. Сьогодні знаменитість вийшла на зв’язок і розповіла про своє життя за кордоном.

А ось і пост, і, як виявилося, Віра має до нього безпосереднє відношення. Так, співачка дала собі обіцянку: за цей період вона буде проводити в Мережі не більше години, і дівчина дотримала свого слова.

“Виходить не через силу волі, а через зайнятість. Сьогодні вихідний, а у мене є для вас історія і є на це година”, – заінтригувала Брежнєва.

Зображення: З профілю Instagram Брежнєвої

За словами Віри, останній тиждень у неї був дуже насиченим: вона працює у щільному графіку і це приносить їй максимальне задоволення. Незважаючи на це, привід для смутку у неї все ж є. Так, у своєму телефоні співачка знайшла архівне фото з 2020 року. Як повідомляє passion, це був час, коли Брежнєва вела безтурботне життя і вважалася затребуваною артисткою. Знаменитість із сумом прокоментувала ситуацію.

“Коли телефон викликає такі теплі спогади, розумієш, що вже не буде так, як раніше. Кожен день ми будуємо нове життя заново”, – підсумувала співачка.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress