5 хитрощів допоможе позбутися лишніх кілограмів після зими

Ендокринолог розповіла, як швидко скинути кілограми, що “прилипли” за зиму. Спойлер: зробити це просто, якщо не впадати в крайнощі і планомірно йти до мети.

Якщо ви сповнені рішучості скинути парочку (а може бути і більше) зайвих кілограмів, які за зиму утворилися ніби нізвідки, прочитайте рекомендації лікаря-ендокринолога, доктора медичних наук Зухри Павлової, якими вона поділилася на своїй сторінці в соцмережі, і починайте діяти.

Лікарка нагадала, що всім нам важливо контролювати свою вагу і намагатися підтримувати її стабільною протягом усього життя. І щойно ви помітите, що зайві кілограми з’явилися, починайте діяти. Перед вами проста, але водночас геніальна схема, яка допоможе врахувати всі потреби організму, зробити його здоровішим, а талію тоншою.

Поставте чітко за мету

Впевненість у перемозі та чітко сформульована мета – це вже половина успіху. Прекрасною мотивацією може стати гарна літня сукня на розмір менша – купіть її і приміряйте час від часу.

Визначте, в якій кількості ви їсте

Якщо ви почнете заносити все з’їдене в спеціальний додаток для підрахунку калорій на смартфоні, то здивуєтеся, скільки непотрібного потрапляє до вашої тарілки протягом дня, і зробите висновки.

Зверніть особливу увагу на харчування увечері

Наступний крок – позбудьтеся звички переїдати вечорами. Навіть якщо ви зробите перші три кроки, це вже дасть свої результати і зарядить бажанням стрункішати далі.

Ретельно прожовуйте їжу

Лікар рекомендує робити не менше 33 жувальних рухів. Ця маленька хитрість допомагає скоротити обсяги їжі, що з’їдається, і знизити загальну калорійність раціону.

Позбудьтеся “продуктів-провокаторів” у вашій тарілці

Ви знали, що є продукти та напої, які змушують нас їсти більше? Внесіть до чорного списку солодощі та спиртні напої. А солодким овочам і фруктам дайте шанс – ви їх можете їсти, але тільки в першій половині дня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress