5-річний син Аліни Шаманської серйозно захворів: ніч минула дуже важко

Аліна Шаманська, українська блогерка, повідомила своїм шанувальникам, що її 5-річний син захворів після неї.

У своєму Instagram знаменитість повідомила, що її сина Артура турбують симптоми високої температури, нудоти та слабкості. Аліна не намагалася лікувати його самостійно та звернулася за допомогою до лікарів. Проте, вона розчарувалася у роботі медичного закладу. Зокрема, не було жодних черг, але з матір’ю та хворим сином довелося майже годину чекати на прийом лікаря.

Ніч була нелегка для Аліни, оскільки її син був хворий та мав лихоманку. Ранок також був дуже важким, тому вона вирішила відвідати лікарню. Прибувши туди, вони з сином довго заповнювали купу паперів та чекали на заповнення стої таблиці менеджером. На жаль, ніякої черги не було, тому їм довелося чекати, не зважаючи на те, що дитина стогнала від болю в животі, нудоти та слабкості. На 45-й хвилині очікування без черги, Аліна просто порадила своєму синові плакати голосно, щоб прискорити процес. Вона не бачила іншого варіанту, як прискорити процес та допомогти своєму синові отримати медичну допомогу.

Після того, як Шаманська і її син Артур потрапили на огляд до лікаря, вона знову відчула розчарування. Лікар лише оглянув Артура і вийшов з палати.

Аліна Шаманська із сином. Зображення: instagram.com/shamankaa

У кінці кінців, менеджерка почала швидко натискати клавіші на клавіатурі… Тоді до нас зайшов лікар, запитав про те, що сталося та які були симптоми, і вийшов з кабінету на 20 хвилин. Нарешті, мій синочок заснув, я поклала його на крісло та продовжила чекати лікаря, – поскаржилась блогерка.

Нарешті прийшла інша лікарка, яка раніше вже проводила огляд сина Шаманської. Вона повідомила про те, що було призначене лікування для Артура.

Нарешті з’явилася прекрасна лікарка, яка приймала нас минулого разу. Вона пояснила, що наші симптоми є наслідком вірусу, який почався два тижні тому, але загострився тільки зараз. У нас запалення вух, нудота, висока температура, кашель та біль у животі. Ми протягом 10 днів приймаємо антибіотики вдома. Для Артурчика це перший раз приймати антибіотики – зазвичай ми обходимось без них. Сподіваюся, що це буде рідкісним випадком на кілька років, який не повториться. Як повідомляє tsn, про це розповіла Аліна.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress