56-річна Холлі Беррі викликала справжній галас, коли позувала оголеною на селфі у ванній кімнаті

Голлі Беррі, безсумнівно, шокувала своїх шанувальників, коли опублікувала в Instagram селфі з оголеною фігурою у ванній кімнаті.

Холлі Беррі шокувала своїх відданих шанувальників цього тижня, коли опублікувала в Instagram селфі з оголеною фігурою перед дзеркалом у ванній кімнаті. Сором’язливість актриси приховував телефон та атмосфера пари у ванній кімнаті.

Зображення: Instagram

56-річна Холлі Беррі поділилася в Instagram двома відвертими знімками, на яких акторка постає оголеною перед дзеркалом у ванній кімнаті. Голлівудська акторка позувала у ванній кімнаті, прикриваючи свою наготу телефоном.

Зображення: Instagram

Галле була без макіяжу і дозволила своїм природним кучерям спадати на обличчя, коли вона обіймала свою нестаріючу красу. На другій світлині можна побачити великі переваги Галле, коли вона прикриває своє голе тіло руками та розпареним дзеркалом.

Зображення: Instagram

Багато користувачів соціальних мереж кинулися в коментарі, щоб похвалити актрису за її пікантний пост: “Ви прекрасні. Я так рада бачити, як ви сяєте”; “Омг сеньйорита, красива жінка”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress