6 квітня – день святителя Артемія: традиції та прикмети для залучення удачі та запобігання лиха

6 квітня в Україні відзначається день святителя Артемія – заступника тих, хто потребує допомоги. У цей день віряни вшановують пам’ять святого, а також дотримуються деяких прикмет, які, на їхню думку, допоможуть залучити удачу та запобігти лиху.

Одна з найважливіших прикмет на 6 квітня – прибирання в будинку. Віриться, що у цей день не можна залишати квартиру неприбраною. Господині обов’язково мають провести генеральне прибирання, адже якщо цього не зробити, то всі члени сім’ї будуть хворіти протягом року.

Ще одна важлива прикмета – сімейна вечеря. У цей день не можна відмовлятися від звичайної традиції зібратися в тісному колі і згадати всіх тих, хто пішов в інший світ. Якщо не дотриматися цієї традиції, то можна залучити невдачу та нещастя.

Також варто пам’ятати, що у цей день не варто ходити в гості. Віриться, що такий похід призведе до того, що успіх та удача підуть чужій людині.

Якщо йдеться про погоду, то в день Артемія можна сподіватися на спекотний літній період, якщо погода буде теплою. А якщо під час святкування почнуться снігопади, то це означає, що можна очікувати на багатий урожай. Якщо ж сніг повністю зійде з вулиць, то його вже не буде, а якщо залишиться – лежатиме ще довго.

Отже, день Артемія – це час пам’яті та вшанування святого, а також дотримання традицій та прикмет.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress