6 ознак інсульту: чому вчасна реакція на них є важливою для здоров’я

Останнім часом ви відчуваєте себе пригніченим, невмотивованим або просто не в собі? Це може бути ознакою чогось серйознішого, ніж просто поганий день, пише mirror. Ось шість ознак, які вказують на те, що у вас може бути інсульт:

Постійний смуток або поганий настрій. Якщо ви відчуваєте, що вам сумно або поганий настрій без видимої причини, і ці відчуття не зникають протягом двох тижнів або більше, це може бути ознакою інсульту.

Втрата інтересу або задоволення від діяльності, яка раніше приносила вам задоволення. Якщо ви більше не відчуваєте ентузіазму або мотивації робити те, що колись приносило вам радість, це може бути ознакою інсульту.

Жінка страждає від болю в грудях. Зображення: Getty Images

Зміна апетиту або ваги. Інсульт може спричинити втрату апетиту і схуднення, або ж підвищення апетиту і збільшення ваги.

Безсоння або гіперсомнія. Інсульт може спричинити зміни в режимі сну, включаючи труднощі із засинанням, засинанням або надмірним сном.

Запаморочення – це відчуття, що ви або навколишній світ крутиться. Зображення: Getty Images

Втома або брак енергії. Якщо ви відчуваєте постійну втому або брак енергії, навіть після гарного нічного сну, це може бути ознакою інсульту.

Почуття нікчемності або надмірної провини. Інсульт може викликати почуття низької самооцінки та відчуття, що ви є тягарем для інших. Ви також можете відчувати надмірну провину за речі, які не є вашою провиною.

Відомо, що вік збільшує ризик інсульту. Зображення: Getty Images

Якщо ви відчуваєте будь-який з цих симптомів, важливо поговорити з медичним працівником. Інсульт виліковний, і існує багато ефективних методів лікування, включаючи медикаментозну та психотерапевтичну терапію. Пам’ятайте, що ви не самотні, і вам допоможуть.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress