...

64-річна Мадонна виблискує в прозорому корсеті, демонструючи вигини

Співачка Мадонна, яка є суперзіркою, розмістила в соціальних мережах фотографії зі студії, на яких вона з’явилася в прозорому корсеті та брюках з високою талією. Ці знімки залишили її шанувальників приголомшеними.

На нових знімках Мадонна виглядає розкішно. Вона опублікувала закулісні фото зі студії, на яких можна побачити, як вона працює над своєю музикою. Співачка вдягла прозорий корсет, щоб відтворити кілька мелодій і зробила декілька знімків під час цього процесу.

Мадонна працювала перед камерою у своєму чорному вбранні

Вона одягнула чорний корсет, прикрашений мереживом, який мав глибоке декольте, що чудово підкреслювало її форми. Це поєднано з чорним піджаком-блейзером.

Вона виглядала неймовірно, коли репетирувала свої акорди

Мадонна, 64-річна співачка, створила строгий образ, поєднавши його зі завищеними штанами та великими помаранчевими окулярами. Вона доповнила свій стиль безліччю срібних намист та відтінком макіяжу на все обличчя, який підкреслив її риси.

Незабаром співачка розпочне свій тур. Зображення: Instagram

Мадонна заплела своє довге каштанове волосся у чотири коси, які спадали на її плечі під час танців та позування з відкритим ротом. На іншій фотографії з фотосесії в студії, Мадонну можна побачити з гітарою в руках, яка перебирає струни. Схоже, що під час гри на гітарі, вона зупинилася посеред пісні, дивлячись на підлогу, щоб показати свої навички та продемонструвати ногу.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!