76-річна Шер поділилася відвертими новинами про стосунки з 37-річним бойфрендом

Співачка Шер розповіла про свої стосунки з коханим, який молодший за неї на 39 років. 76-річна співачка та акторка зустрічається з 37-річним Александром Едвардсом з листопада минулого року після того, як він розлучився з Ембер Роуз у 2021 році. Ембер і Александр мають спільного сина і, як повідомляється, дружно виховують його.

Шер показала, що підтримує свого хлопця Олександра в його ролі батька, коли розповіла милу новину про нього, коли була присутня на заході в Голлівуді на самоті.

Шер і її кавалер Олександр Едвардс мають різницю у віці 39 років. Фото: GC Images

З’явившись на зйомках святкування 90-річчя Керол Бернетт в Лос-Анджелесі сама, Шер поділилася рідкісною інформацією про свої стосунки з Олександром. Пояснюючи причину, чому вона прийшла одна, Шер сказала: “Мій супутник піклується про свого сина”.

Син Александра, Слэш Електрик Александр Едвардс, має спільного з Ембер Роуз сина, який народився у 2019 році. Після коментарів Шер репортер привітав її зі стосунками з партнером Олександром, на що співачка мило відповіла: “Дякую”.

Пара закохана з моменту знайомства в минулому році. Фото: Twitter

Шер і Александр вперше були пов’язані після того, як їх помітили разом у листопаді 2022 року, і, як повідомляється, їхній роман з тих пір міцнішає, а нещодавно Едвардс подарував Шер діамантову каблучку. Незважаючи на діамантові прикраси, Шер і Александр, як повідомляється, не планують одружуватися найближчим часом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress