82-річний актор Аль Пачіно знову зустрічається з колишньою подругою, 46-річною Лусілою Сола

На початку цього тижня 82-річний актор Голлівуду не дозволив дощовому дню перешкодити йому у зустрічі зі своєю колишньою дружиною, яка наразі має 46 років. Зустріч відбулася в будинку жінки в Америці і сталася дев’ять років після того, як вони розійшлися у 2015 році.

Аль Пачіно був замічений під час обіду зі своєю колишньою дівчиною Лусілою Сола в її будинку в Беверлі-Хіллз. 82-річний Аль Пачіно не дозволив дощовому дню завадити йому поспілкуватися з 46-річною колишньою коханою.

На зображенні він прямує до машини з Лусілою поруч. Вони тримають велику чорну парасольку, щоб захиститися від дощу. Лусіла була одягнена в ексцентричну шубу з леопардовим принтом і прості джинси, в той час як її колишній ікона Голлівуду Аль був одягнений в чорне пальто і чорні штани. Волосся Ала було скуйовджене, як завжди, і він тримався за навушники, коли йшов вулицею.

Аль насолоджувався обідом зі своєю колишньою подругою Люсілою Сола. Зображення: SPOT / BACKGRID

Згідно з повідомленням, актор, який зіграв роль у фільмі “Обличчя зі шрамом”, не підтримує романтичних стосунків з Люсілою з 2015 року. Проте, вони залишаються дуже близькими друзями.

Аль і Люсіла були разом чотири роки, перш ніж розійшлися. Після того, як вони розійшлися, Аль почав зустрічатися з 43-річною ізраїльською актрисою Мейтал Дохан.

Мейталь розповіла, що вони розлучилися через величезну різницю у віці. В інтерв’ю ізраїльському журналу La’Isha вона сказала: “Важко бути з таким старим чоловіком. Навіть з Аль Пачіно”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress