Акторка просто не старіє: Дженніфер Еністон продемонструвала бездоганну фігуру в облягаючій сукні

Під час фотосесії для нового фільму Netflix “Таємниця вбивства 2”, яка відбулася в четвер, 54-річна Дженніфер Еністон продемонструвала свою чудову фігуру в облягаючій сукні, що досягала підлоги. Сукня виділяла її бездоганну фігуру, відмічаючи її вигини у всіх потрібних місцях.

Дженніфер відома своєю молодою зовнішністю та здоровою шкірою і часто зазначає, що секрет її бездоганного вигляду полягає в правильному харчуванні, регулярному фізичному навантаженні та достатньому сні.

Нещодавно вона зізналася, що якщо вона не може належним чином виспатися вночі, то день стає для неї ходячою каторгою. Все потребує від неї зусиль, а її думки не дуже ясні.

Коли я отримую достатньо якісного сну, то відчуваю себе найкраще, і це значно впливає на моє життя. Сон є дуже важливим елементом мого загального здоров’я, нарівні з фізичними вправами, достатнім питним режимом, збалансованою дієтою та медитацією.

Дженніфер виглядала приголомшливо у сукні. Зображення: © Getty Images

Як повідомляє hellomagazine, Дженніфер відома своїми звичками здорового харчування, зокрема, в її правильному харчуванні відіграє важливу роль вживання соку з селери зранку, про що вона розповіла в інтерв’ю журналу “Allure”.

“Треба почекати півгодини “щоб поїсти”, і саме тоді відбувається медитація, – зізнається вона. “Мені доводиться змушувати себе не йти відразу до кави”. Але Дженніфер не є рабом своєї дієти і зізнається, що все ще любить вуглеводи.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress