Акторка з серіалу “Свати” розповіла, як знайти щастя під час війни: історія успіху

Анна Саліванчук, популярна українська акторка, відома за роллю в серіалі “Свати”, нещодавно поділилася своїми думками про те, як знайти щастя під час війни. Маючи понад 250 000 підписників в Instagram, Саліванчук регулярно радує своїх шанувальників особистими дописами та фотографіями.

Анна Саліванчук. Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

У своєму останньому дописі Саліванчук наголосила на важливості не відмовляти собі у простих задоволеннях, таких як похід у кіно, купівля нового одягу чи коротка відпустка. Вона пояснила, що, віддаючись цим маленьким радощам, людина не лише покращує власний добробут, але й підтримує місцевий бізнес, який намагається втриматися на плаву у складні часи.

Анна Саліванчук. Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

“Кожна гривня на рахунку, і у нас йде війна, тому дуже важливо підтримувати один одного, – написала Саліванчук. “Плануйте свій день, живіть щасливо і не забувайте радіти дрібницям”.

Щоб проілюструвати свою думку, Саліванчук поділилася кількома вражаючими фотографіями, на яких вона зображена в мереживному бюстгальтері та сірому піджаку. У той час як деякі шанувальники похвалили її мудрі слова, інші не могли не прокоментувати її приголомшливий зовнішній вигляд.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress