Актриса Христина Асмус знову стала об’єктом критики: цього разу за провокаційну виставу та вульгарність на екрані

У Театрі Єрмолової актриса зіграла головну роль у провокаційній виставі “Леді Макбет Мценського повіту”. Однак деякі глядачі були настільки здивовані відвертістю постановки, що почали вживати ненормативну лексику, спрямовану на Христину Асмус.

Приблизно три роки тому Христина Асмус стала центром скандалу через свою дуже реалістичну інтимну сцену з Іваном Янковським у фільмі “Текст”. Зараз деякі люди критикують її за вульгарність у фільмі “Леді Макбет Мценського повіту”.

“Одна з глядачок вистави поділилася своїми враженнями, що Христина не соромиться відкритих сцен і тому “заслужила” образу “шльондри”, який висловив її сусід зі сусіднього крісла”.

Акторка Асмус із гумором відреагувала на повідомлення, підкресливши, що віддає свою роботу всю себе. “Я не знаю про це, якщо що, то, можливо, я в цей момент займалася сексом на сходах”, – засміялася вона.

Нагадаємо, що недавно актриса знову стала об’єктом гучних розмов про своє особисте життя. Вона зізналась, що примушена проживати під одним дахом зі своїм колишнім чоловіком, Гаріком Харламовим.

За словами Асмус, яка є резиденткою Comedy Club і є віком 34 роки, вона не поспішає продавати свій особняк в Підмосков’ї та купувати нове житло для себе та її дочки. Проте мати Христини, Наталія, різко відреагувала на ці слова своєї дочки.

Жінка відчула сором, коли колишня невістка публічно обговорювала сімейні проблеми.

“Наталя Харламова звертається до Христини зі звинуваченням у беззаконні та непристойному поводженні на публіці. Хоча вона вперше за 10 років робить зауваження, це сталося через те, що межа була перевищена. Христина говорила про необхідність оволодіння почуттям такту та чесності, і хоча Наталя підтримує її бажання розуміти значення “чесності”, вона заперечує її підхід до “такту”. Наталя вважає, що обговорення таких особистих речей краще проводити вдома, а не на публіці, наприклад, в затишному будинку, де вони разом живуть зі своєю дочкою Настею. Наталя також наголошує, що Настя має своє власне житло, яке забезпечив їй люблячий батько.”

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress