Алекса Мердо сфотографували в наручниках відразу після того, як його визнали винним

Новини

У четвер після менш ніж тригодинної наради присяжні у справі про подвійне вбивство визнали Мердо винним у вбивстві дружини і сина.

Під час оголошення вироку обвинувачений майже не виявив емоцій.

Прокурори заявили, що домагатимуться довічного ув’язнення без можливості умовно-дострокового звільнення за вбивства.

Вирок було ухвалено після шеститижневого судового розгляду, під час якого розглядали жорстокі вбивства, телефонні експертизи, таємничий блакитний брезент, великі фінансові порушення і брехню самого підсудного.

Сім’я Мердо – впливовий клан у штаті Південна Кароліна. Алекс побудував кар’єру як адвокат і жив на широку ногу.

У червні 2021-го року дружину Мердо 52-річну Меггі та 22-річного Пола було знайдено мертвими на території собачого розплідника, що належить родині. Глава сімейства заявив, що його не було вдома, він перебував у матері, яка живе за 15 хвилин їзди. Старший син Бастер мав залізне алібі.

Мердо холоднокровно застрелив сина. Коли на постріли прибігла дружина, він застрелив і її. Лише після цього адвокат сів у машину і поїхав до матері заради алібі.

Крім того, з’ясувалося, що багато років він мав серйозну наркозалежність. Він “сидів” на опіатах, на які витрачав десятки тисяч доларів на тиждень.

Під час суду Алекс Мердо викручувався, як міг. Крапку в його долі поставило відео, зняте вбитим сином в останні моменти життя. Короткий ролик було показано в суді. За кадром чітко чути голос Алекса Мердо, який, як він стверджував, був у матері.

Мердо з убитим сином і дружиною

Протягом трьох тижнів обвинувачі викликали 61 свідка, щоб довести, що Мердо був єдиною людиною, яка мала мотив, засоби і можливість вбити свою дружину і сина.

Журналісти, присутні на суді, повідомили, що старший син адвоката Бастер на судовому процесі сидів, затиснувши рукою рот, від жаху від правди, яка розкрилася.

Ця справа, більш дивна, ніж вигадка, привернула увагу всієї країни – включно з документальними фільмами Netflix і HBO Max.

В окремій справі, яку ще не передали до суду, Мердо також висунули 99 окремих обвинувачень, що випливають із безлічі ймовірних фінансових злочинів, включно з обманом своїх клієнтів, колишньої юридичної фірми та уряду на суму близько $9 млн.

Обвинувачення стверджувало, що мотивом убивств Мердо було бажання відвернути і затримати розслідування його фінансових правопорушень.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress