“Альфонс”: ким насправді є новий бойфренд Ані Лорак

Відкриючи романтичну таємницю на початку цього року, співачка Ані Лорак повідомила про своє нове кохання. Хоча вона вже натякала раніше про це, вона не розкривала особистості свого бойфренда. Нещодавно артистка розповіла про своє кохання докладніше, відкривши завісу таємниці.

Ані Лорак, 44-річна українська співачка, поділилася з шанувальниками своїм коханням до Ісаака Віджраку – інструктора з йоги та експерта з холістичного оздоровлення організму, який народився в Іспанії. Артистка зізналася, що зрозуміла свої почуття до майстра, коли познайомилася з ним ближче. Навіть вона сама не очікувала настільки сильних емоцій.

Нагадаємо, що в 2019 році Ані Лорак дуже важко переживала розставання зі своїм колишнім чоловіком, і це сильно на неї вплинуло. Тому її нове кохання стало для неї джерелом надії і нового життя. Ісаак буквально повернув її до життя і став новим сенсом.

Ані Лорак відкрито визнає, що її новий партнер є її “наставником” і вона часто звертається до нього за порадою у будь-яких питаннях. Віддані прихильники Ані хвилюються, щоб не сталося так, що Ісаак знову розбив співачці серце, адже це призведе до її розчарування.

Ані Лорак та Ісаак Віджраку. Зображення: instagram.com/anilorak

Нагадаємо, що Ані Лорак протягом десяти років була у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Від нього вона народила доньку Софію, яка наразі має 11 років. Однак, пара розлучилася через те, що чоловік періодично зраджував Ані.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress