Аліна Pash висловилася щодо конфлікту з лідером гурту “Kalush Orchestra”: деталі скандального та думки співачки

Своїми думками щодо скандалу з лідером гурту “Kalush Orchestra” Олегом Псюком поділилася українська співачка Аліна Pash.

Аліна висловила свою неповагу до репера після того, що сталося між ними, але це не впливає на її відносини з іншими членами гурту “Kalush Orchestra”. У інтерв’ю проекту “Розмова” вона пояснила: “Я не відчуваю поваги до Псюка. Він не може нормально дивитися мені в очі. Під час національного відбору на Євробачення він не звертав на мене уваги, коли я намагалася з ним поговорити. Проте всі інші учасники гурту є дуже класними. Я дуже їх поважаю і ми спілкуємося”.

Незважаючи на несприятливі стосунки з Олегом Псюком, Аліна Pash захоплюється творчістю “Kalush Orchestra”. Вона розповіла, що особливо їй до душі те, як музиканти поєднують у своїй музиці сучасні жанри з фольклорними мотивами.

Останнє, що хотіла сказати Аліна, – це про її особисте враження від Олега, з яким вона раніше не дуже добре спілкувалася через його спосіб спілкування, який їй не подобається. Вона зауважила, що подібно до неї, гурт, на який вона посилалася, також поєднує прогресивні музичні стилі з традиційними українськими мотивами, і це, на її думку, допомагає витісняти російську музику з плейлистів. Аліна висловила своє вдячність і аплодувала гурту за таку ініціативу, оскільки вона підтримує українську культуру та забезпечує її більш широке визнання. Що стосується Олега, Аліна зауважила, що якби вона мала можливість, то просто ігнорувала б його без ненормативної лексики, а не використовувала образливі слова в його адресу.

Нагадаємо, що національний відбір на Євробачення 2022 став причиною невирішених конфліктів між Аліною Pash та Олегом Псюком. Аліна отримала перше місце, а “Kalush Orchestra” став срібним призером. Однак, Олег почав висловлювати своє незадоволення, стверджуючи про нечесність та маніпуляції з голосами. Пізніше, стали відомі подробиці щодо незаконної поїздки Аліни до анексованого Криму, що призвело до її дискваліфікації. У зв’язку з цим, “Kalush Orchestra” отримав можливість представити Україну на Євробаченні 2022.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress