Алла Пугачова приголомшила шанувальників сміливим новим образом на вірусному фото

Фото, яким поділився російський модельєр Ігор Гуляєв в Instagram, демонструє сміливу та зухвалу сторону культової примадонни, яку її шанувальники не бачили раніше.

На знімку Алла Пугачова зображена в чорному балахоні в поєднанні зі стильними чобітьми, що підкреслюють її стрункі ноги. Додавання куртки-бомбера в тон, а також бейсболки завершує її модний і шикарний образ. Волосся артистки, підстрижене подовженим каре з чубчиком, додає їй молодості, завдяки чому вона виглядає набагато молодшою за свої 74 роки.

Після переїзду за кордон у соціальних мережах все частіше з’являються фотографії Пугачової, які публікує сама співачка, її чоловік, а іноді й друзі. Останній знімок викликав хвилю захоплення серед її шанувальників, багато з яких у коментарях похвалили її приголомшливий зовнішній вигляд.

Алла Пугачова

Реакція на фото була в переважній більшості позитивною, шанувальники описують її як “красуню”, “фатальну жінку” і “завжди розкішну”. Несподіваний і сміливий вибір вбрання також був високо оцінений, багато хто коментує, наскільки модно і вільно вона виглядає.

Знімок Алли Пугачової, що просочився в Інтернет, викликав багато галасу в мережі, а шанувальники були вражені її молодим виглядом і зухвалим вбранням.

Джерело фото: instagram.com/igorgulyaevofficial/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress