Алла Пугачова стала жертвою знущань в мережі через зображення без волосся

У мережі з’явилася знущальна публікація, на якій Алла Пугачова зображена без волосся. Цей вчинок підірвав її гідність та гідність людини взагалі.

Алла Пугачова, яка зазнала втрати волосся, стала об’єктом критики і осуду в мережі. Багато експертів висловлюють свої думки на рахунок її зовнішності, звинувачуючи її в занадто частій пластичній хірургії. Однак, не можна не відзначити те, що вона все ще дивує своїм неймовірним життєвим ентузіазмом та силами.

Деякі з колишніх колег висловлюють звинувачення в носінні перуки. Алла Пугачова пояснила, що будь-яка сценічна зачіска потребує використання штучного волосся, і це є звичайною практикою в індустрії розваг.

Крістіна Орбакайте на честь дня народження дочки Клавдії (дівчинці сьогодні виповнилося 11 років) показала милу фотографію. Бабуся Пугачова з онукою.

Співачка та актриса Крістіна Орбакайте розмістила фото своєї матері разом з онукою Клавдією, але була злива на те, що на голові Пугачової була нова перука. Деякі шанувальники вважають, що це виглядає досить неприродно та штучно, проте дочка Примадонни залишила свій пост без коментарів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress