Алла Пугачова здивувала своїх фанів інтимною фотографією з Тбілісі: живе на повну

Алла Пугачова, легендарна російська співачка, та її чоловік, Максим Галкін, не раз потрапляли в заголовки газет завдяки своєму гламурному способу життя за межами рідної країни. Однак нещодавно в інтернет-простір потрапило фото Пугачової, яке викликало неабиякий ажіотаж.

Фотографія була зроблена два роки тому під час святкування дня народження в Тбілісі і показує Пугачову в легкій літній сукні з відкритими плечима. Співачка, яка перебувала у піднесеному настрої, навіть підняла барвисту спідницю до вух і танцювала всю ніч напроліт.

Незважаючи на інтимний характер фото, віддані шанувальники Пугачової засипали її компліментами в коментарях. Очевидно, що навіть після від’їзду пари з Росії їхні шанувальники залишаються відданими їхньому гламурному і захоплюючому способу життя.

Алла Пугачова. Зображення: инстаграм

Хоча витік фото, можливо, і викликав ажіотаж, очевидно, що Пугачова і Галкін все ще дуже сильно закохані і живуть своїм найкращим життям. Їхні шанувальники не можуть натішитися ними, і, здається, пара продовжуватиме зачаровувати свою аудиторію ще багато років.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress