Американська база атакована іранськими бойовиками, це масована підготовка до Третьої світової війни

Іранські бойовики випустили ракетний залп по американській базі в Сирії у відповідь на удари у відповідь за наказом президента Джо Байдена.

Американська база на північному сході Сирії зазнала нападу з боку іранських бойовиків. Близько семи ракет було випущено по базі після того, як американські війська завдали авіаударів у відповідь по об’єктах в Сирії, пов’язаних з гвардією Ірану. За першими оцінками, жертв серед американців немає, а база поблизу нафтового родовища Аль-Омар не постраждала.

США наказали завдати ударів у відповідь по об’єктах, пов’язаних з іранськими бойовиками, після того, як імовірно іранський безпілотник вбив американського військового і поранив ще шістьох американців на північному сході Сирії.

За повідомленнями, в результаті ударів США у відповідь загинули вісім іранців.

Міністерство оборони заявило, що в четвер іранський Корпус вартових ісламської республіки врізався безпілотником у будівлю поблизу Хасаки на північному сході Сирії приблизно о 13:38 за місцевим часом, в результаті чого загинув один американський підрядник.

Як повідомляє express, внаслідок нападу також було поранено п’ятьох американських військовослужбовців і ще одного американського контрактника.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress