Анастасія Волочкова зачаровує молодих коміків: чи є між ними щось більше

Анастасія Волочкова, знаменита балерина, завжди була відкритою та співчутливою до своїх прихильників. Нещодавно вона взяла участь у шоу “Вулиця”, де коміки весело жартували та фліртували з нею. Артисти часто виходили за рамки пристойності, але Анастасія на це не ображалася, а навпаки – вона була рада взаємодіяти з коміками та розповісти глядачам більше про себе.

Один з коміків розповів, як він недавно розмазав лайно по стінах. Це викликало шок у Волочкової, але вона все ж присміялася та запитала, як той реагує на те, що говорить. Артистка також проявила інтерес до одруженості одного з коміків, запитавши його, чи він є вовком-одинаком чи вже зайнятий.

Незважаючи на свої 47 років, Волочкова є дуже популярною серед чоловіків. Вона часто змінює своїх кавалерів, останнім з яких був турецький бізнесмен. Хоча ці стосунки не тривали довго, балерина все ще шукає своє щастя в коханні. Анастасія Волочкова завжди відкрита до нових вражень та взаємодії з іншими, незалежно від того, чи вона на сцені чи в реальному житті.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress