Андрій Бедняков висловив своє резонансне ставлення до негативних коментарів

Андрій Бедняков різко відреагував на негативні коментарі, які були спрямовані проти нього. Незважаючи на те, що він є телеведучим і, так само як і більшість зірок, іноді зіткнувається з негативними відгуками від публіки.

Шоумена скритикували за випуски тревелблогу, які він знімав до початку повномасштабної війни, а також за відсутність матеріалів про війну. Бідняков втомився від постійних нарікань та вирішив дати відповідь критикам у своїх історіях в Instagram. Однак, його відповідь була досить грубою і включала ненормативну лексику.

Андрій Бедняков. Зображення: instagram.com/biedniakov

Бедняков написав, що було повторено про його попередні заяви, де він казав, що катається знімати і вирушає за кордон (зауважує, що ці зйомки були завершені до 24 лютого). Він також зазначив, що не було жодних матеріалів про війну та закликав до рівності на Комарова і Птушкіна. Бедняков також висловив бажання, щоб на церемонії “Оскар” всі говорили про Україну, проте він нічого не очікує від цього, оскільки його заяви про це були тільки тролінгом. Єдине, що він дійсно хотів на церемонії “Оскар”, це було б виступ президента.

Як повідомляє tsn, ведучий закликав своїх критиків перед тим, як написати йому гнівні коментарі, перевіряти інформацію та уважно стежити за тим, що він робить.

Андрій Бедняков. Зображення: instagram.com/biedniakov

“Загалом, мені дуже набридло звертати увагу на таких людей. Перш ніж робити щось неправильне, потрібно уважно подумати та перевірити ситуацію. Незважаючи на це, я все ж люблю вас. І запам’ятайте: завжди слід діяти розумно та обережно, щоб не стати об’єктом критики”. – Бедняков висловив свої думки.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress