Андрій Данилко про Максима Галкіна: спільні вороги російської пропаганди

Андрій Данилко виступив проти російських пропагандистів, які націлилися на Максима Галкіна

У нещодавньому інтерв’ю unian український артист Андрій Данилко поділився своїми думками про колегу по сцені Максима Галкіна, який став скалкою в оці російських пропагандистів. Данилко, відомий своїм культовим персонажем Вєркою Сердючкою, пов’язаний з Галкіним, оскільки обидва артисти були затавровані як вороги російської пропаганди через їхню відверту позицію проти війни.

Український артист Андрій Данилко підтвердив, що його вважають ворогом номер один з України в Росії, а Максима Галкіна — ворогом серед російських артистів. Коментарі та гумор, які Андрій Данилко використовує, щоб висміювати керівництво РФ, викликають неабияку негоду серед російських чиновників. Данилко додав, що Галкін є розумною людиною, яка знає, що робить і розуміє труднощі, з якими він стикається, а його зусилля спрямовані на боротьбу з російською пропагандою.

Данилко також визнає нинішню кампанію цькування проти Галкіна, яка, на його думку, організована і проплачена тими, хто проти нього виступає. Артист зазнав подібного тиску у 2007 році, коли брав участь у Євробаченні з піснею “Dancing Lasha Tumbai”. Російські глядачі були обурені, коли почули, як він заспівав “Раша прощай”. Данилко вважає, що Галкін — розумна людина, яка знає, що робить, і розуміє труднощі, з якими він стикається. Попри негативну реакцію, Данилко захоплюється дотепністю і гумором Галкіна і цінує його зусилля, спрямовані на протистояння російській пропаганді.

Джерело фото: instagram.com/v_serduchka/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress