Ані Лорак анонсувала концерти в Росії, але їх скасовують: навіть окупантам вона не потрібна

Співачка Ані Лорак запланувала проведення чотирьох концертів в Росії з метою заробити грошей. Проте, виявилось, що її виступу не буде в місті Краснодар. Мер міста особисто скасував її виступ, і це викликало сміхотливу причину, яку можна дізнатися далі.

Ані Лорак вирішила, що після року повномасштабної війни настав час розважитися разом із своїми російськими шанувальниками. Вона оголосила про проведення трьох концертів у квітні, з метою зібрати заповнені зали у Воронежі, Ростові-на-Дону та Краснодарі. Після туру по Казахстану та Узбекистану, 27 серпня, вона також планує дати сольний концерт у Москві.

Квитки на концерти співачки, яка зрадила, коштують принаймні 2 тисячі рублів, що дорівнює близько 956 гривень. Однак, навіть з такою високою ціною, вона не гарантовано заробить ці гроші.

Ані Лорак планує виступити з сольною програмою у Краснодарі 27 квітня. Однак мер міста вже висловив свою незгоду з цим концертом. Євген Наумов стверджує, що він боїться, що гроші, зібрані від концерту, можуть бути використані для підтримки України. Він навіть поширив неправдиву інформацію, що Кароліна Куєк підтримує Зеленського.

Мешканці нашого міста не підтримують ідею про проведення заходів з участю людей, які відкрито висловлюють свою любов до правлячої влади в Україні, яка веде війну проти нас. Будь-який підприємець, актор, співак або співачка з такою позицією стосовно СВО не матимуть можливості заробляти гроші у нашому місті. Ми не можемо гарантувати, що зібрані кошти не потраплять у руки тих, хто забезпечує військових противників зброєю та боєприпасами. Євген Наумов заявив про це у своєму телеграм-акаунті.

Поки що Ані Лорак не зреагувала на цю заяву і не зняла свій концерт у Краснодарі з афіші.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress