Ані Лорак ламає стереотипи, відвідуючи луганських біженців без запрошення

Шоу бізнес

Ані Лорак, відома українська співачка, нещодавно продемонструвала свою емпатію, звернувшись до біженців з постраждалої від війни території Луганської області. Попри критику за свої політичні погляди, Лорак без попередження відвідала Івана і Тетяну, подружжя, яке було змушене покинути Україну з двома маленькими дітьми.

Сім’я була змушена покинути Луганську область через ескалацію бойових дій, і зараз вони проживають у Звенигороді, передмісті Москви, в Російській Федерації. Ані Лорак, глибоко зворушена їхньою бідою, приїхала до них додому з подарунками, в тому числі з пральною машиною. Російські ЗМІ підкреслили її увагу до дітей та активні зусилля зі збору коштів для їхнього добробуту.

Відомий український телеведучий Слава Дьомін також прокоментував благодійний вчинок Лорак. Він визнав, що вона подарувала біженцям з Донбасу пральну машину, але не втримався від цинічної репліки про те, що це може бути краденим майном. Дьомін також згадав заклик Лорак робити пожертви на користь російського фонду в Міжнародний день захисту дітей, який підтримує дітей з тимчасово окупованих українських територій. Однак він підкреслив, що на сайті цих дітей названо “російськими дітьми”, що викликало певне здивування.

Фото: instagram.com/anilorak/

Хоча навколо неї точаться суперечки, Лорак залишається відданою своїм благодійним починанням. Вона закрила розділ коментарів до свого посту, але висловила свою відданість справі допомоги дітям, заявивши, що любов і співчуття здатні змінити світ.

Критики, в тому числі Дьомін, підозрюють, що дії Лорак можуть бути мотивовані бажанням зберегти свої концертні ангажементи в Росії. Однак важливо визнати її щиру турботу про тих, хто постраждав від конфлікту, і її постійні зусилля, спрямовані на позитивний вплив.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress