Ані Лорак поділилася новиною про свій роман з новим партнером

Публіка завжди проявляла інтерес до особистого життя Ані Лорак. Після розлучення з турецьким бізнесменом через його зраду, співачка відчула, що більше не може повірити чоловікові. Тому знаменитість довгий час приховувала свої стосунки від глаз людських.

Цього року Лорак стала центром уваги, коли несподівано заявила про свій роман з інструктором йоги, Ісааком Віджракою. В інтерв’ю для радіостанції “Восток FM”, зірка розповіла про те, як вони познайомилися.

З’ясувалося, що кохані зустрілися на Ібіці. За словами Лорак, того часу вона переживала складні моменти, і для неї було важливо знайти “внутрішній баланс”. На допомогу їй прийшов саме Ісаак, якого тепер Ані називає своїм “натхненником”.

“Під час того моменту я зрозуміла, що знаходжуся в стані прозріння. Один чудовий чоловік був поруч і надавав допомогу. Можна сказати, він став моїм наставником та натхненником”, – відкрила свої почуття зірка.

Крім того, молоді люди не соромляться відкрито висловлювати свої почуття. Нещодавно сам чоловік визнався у романі зі знаменитістю. “Я щасливий, що ми знайшли одне одного, моє кохання Ані”, – звернувся до своєї обраниці Ісаак з великою емоційністю.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress