Ані Лорак розповіла про несподівану любов до інструктора з йоги: деталі роману

Особисте життя Ані Лорак зробило несподіваний поворот, про що талановита співачка нещодавно розповіла в інтерв’ю Альоні Жигаловій. Лорак розповіла про свій роман з інструктором з йоги Айзеком Віджаком, поділившись інтимними подробицями про те, як почалися їхні стосунки.

Співачка зізналася, що вони з Віджаком познайомилися на тризубі в Греції, де брали участь у таких заходах, як йога, медитація та правильне харчування. Лорак одразу захопилася баченням, енергією та світоглядом свого інструктора, і вони швидко знайшли спільну мову. Незважаючи на те, що спочатку Лорак відчувала страх і розгубленість, незабаром у неї з’явилися почуття до Віджака, які вона не могла ігнорувати.

“Він дуже цікавий, глибокий, розумний, харизматичний і дуже душевний, добрий. Це було моє перше враження. А в процесі нашої подорожі я почала відкривати для себе нові грані цієї людини. І з’явилися почуття, які спочатку мене лякали”, – поділилася Лорак.

Незважаючи на початковий трепет, Лорак прийняла свої почуття і тепер бачить у Війраку свій захист і підтримку у важкі часи. “Як пройти через цей складний важкий час – це любов”, – додала вона в інтерв’ю.

Ані Лорак. Зображення: Скриншот з відео

Хоча стосунки Лорак і Віджака все ще перебувають на ранній стадії, вони намагаються знаходити час один для одного, незважаючи на те, що живуть в різних країнах. Раніше Лорак була одружена з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, з яким має спільну доньку Софію. Однак пара розлучилася у 2019 році.

Оскільки Лорак продовжує зосереджуватися на своїй музиці та новому романі з Війраком, шанувальники, безсумнівно, з нетерпінням стежитимуть за її подорожжю та вболіватимуть за її щастя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress