Анна Кошмал приголомшила мережу своїм сексуальним вбранням: фото в запаморочливому образі

Анна Кошмал, відома українська зірка театру та кіно, знову здіймає хвилі в соціальних мережах. Колишня актриса “Сватів” опублікувала приголомшливе фото в Instagram, і шанувальники шаленіють від її сексуального, зухвалого вбрання та спокусливої поведінки.

На знімку Анна одягнена у сміливу сукню салатового кольору, яка неодмінно привертає увагу оточуючих. Короткий поділ і зухвалий виріз додають вбранню привабливості, даючи зрозуміти, що Анна не боїться демонструвати свої принади. Образ акторка доповнила стриманими бежевими човниками, а волосся каскадом спадає на плечі м’якими, пишними хвилями.

Знімок був зроблений після одного з виступів Анни в театрі в Сумах, де вона отримала квіти від вдячних шанувальників. У своїх Instagram-історіях Анна часто розповідає про гастролі та подорожі з колегами по театральній сцені. До її дружньої групи входять Віталіна Біблів, Ксенія Вертинська, Анастасія Касілова, Наталя Васько, Катерина Варченко та інші.

Анна Кошмал. Зображення: скріншот

Якось один із шанувальників запитав Анну, чи важко їй виховувати сина, коли вона подорожує по роботі. Анна відповіла, що її тривалі гастролі зазвичай проходять з перервами, під час яких вона повертається до Києва, щоб побути з сім’єю.

Захоплюючий образ Анни у сміливій сукні справив неабияке враження на її шанувальників, які, безсумнівно, з нетерпінням чекають на її наступний виступ. Українська зірка продовжує зачаровувати глядачів своїм талантом і красою, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що вона приготувала для нас далі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress