Анна Саліванчук вразила шанувальників не лише красою, але і чесністю

Українська актриса Анна Саліванчук вразила шанувальників своєю останньою фотосесією, продемонструвавши приголомшливу фігуру в білому топі, який ледь прикривав її пишні груди. Зірка “Сватів” виглядала абсолютно сяючою в джинсах із завищеною талією, які підкреслили її струнку фігуру та продемонстрували вигини пісочного годинника.

Але краса Саліванчук не лише під шкірою. У щирому повідомленні, що супроводжує фотографії, актриса поділилася своєю прихильністю до чесності та автентичності, заявивши, що ніколи не вдаватиметься до обману або трюків заради популярності в соціальних мережах.

Саліванчук. Зображення: скріншот

“Я завжди говорю правду, – написала Саліванчук. “Я не хочу нічого вигадувати – тому що я живу, я показую в блозі і сльози, і сміх, а коли мені дуже погано, я просто роблю паузу. Тому що я чесна з вами, раджу тільки те, чим дійсно користуюся і що мені подобається, розповідаю і показую реальні події свого життя, тому що я така, яка є, і хочу завжди залишатися собою”.

Саліванчук. Зображення: скріншот

Шанувальники не забарилися засипати Саліванчук похвалами, багато з них висловили своє захоплення її красою, як зовнішньою, так і внутрішньою. “Ви неймовірна! Залишайся такою, якою ти є”, – написав один з фанатів. “Яка ви гарна у цій фотосесії, не можу передати словами”, – прокоментував інший. “Аня, ти неймовірна!”

З її приголомшливою зовнішністю і прихильністю до автентичності, очевидно, що Саліванчук – справжня зірка у всіх сенсах цього слова.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress