Apple щойно випустила нове оновлення iOS 16 для мільйонів пристроїв: ось що нове

Apple щойно випустила нове оновлення iOS 16 для мільйонів пристроїв, яке додає нові емодзі, покращує сповіщення і навіть може заощадити трохи дорогоцінного місця в пам’яті.

Якщо у вас в кишені є iPhone, то варто зайти в меню налаштувань і завантажити останнє оновлення програмного забезпечення від Apple. Американський технологічний гігант щойно випустив iOS 16.4 на своїх пристроях по всьому світу, і цей реліз містить безліч оновлень.

Мабуть, найбільшою зміною є додавання 21 нового емодзі, які включають нових тварин, жести рук та предмети. Після встановлення ви знайдете такі функції, як Shaking Face і Pushing Hand, а також віслюка, лося і гусака.

Звісно, iOS 16.4 – це не лише клавіатурні символи: в цьому оновленні також з’явилися нові сповіщення від веб-додатків, які тепер з’являються на екрані. Також покращено ізоляцію голосу, яка блокує фоновий звук під час телефонних дзвінків, щоб вас було краще чути.

Apple також підтвердила, що iOS 16.4 може виявляти та видаляти дублікати зображень у медіатеці iCloud. Це повинно означати, що менше місця буде витрачатися, коли члени сім’ї користуються одним і тим же обліковим записом. Інші зміни включають оновлення функцій доступності та деякі виправлення помилок.

Apple також заявляє, що зробила деякі оптимізації у функції виявлення аварій, яка є в моделях iPhone 14, і яка може викликати екстрені служби після аварії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress