Арчі та Лілібет офіційно стали принцом і принцесою: Гаррі та Меган оприлюднили нову заяву

Арчі та Лілібет офіційно визнані королем як принц і принцеса

Титули дітей принца Гаррі і Меган Маркл були оновлені в списку престолонаслідування на сайті Королівської родини, де вони залишаються на 6-й і 7-й позиції. До 9.30 ранку на сайті Букінгемського палацу дітей називали просто “майстер” і “міс” Маунтбеттен-Віндзор. Тепер вони – “принц Арчі Сассекський” і “принцеса Лілібет Сассекська”.

Це сталося невдовзі після того, як їхні батьки з Каліфорнії заявили, що Арчі та Лілібет мають “право від народження” називатися принцом і принцесою, у новій заяві на захист цього рішення.

Зображення: скріншот

Герцог і герцогиня також стверджують, що це питання вже давно вирішене з королем Чарльзом – незважаючи на те, що пара повідомила про це лише вчора. Кажуть, що Його Величність сказав принцу Гаррі, що його дітям буде дозволено називатися принцом і принцесою в “приватній розмові” після похорону королеви минулого року.

“Титули дітей є правом від народження, відколи їхній дідусь став монархом. Це питання вже деякий час вирішується у відповідності з Букінгемським палацом”, розповів офіційний представник Гаррі та Меган.

принц Гаррі з дітьми

Але їхня 21-місячна донька Лілібет вперше офіційно почула свій королівський титул “принцеса” вчора, коли подружжя повідомило світові, що її хрестили в Каліфорнії без присутності Чарльза, Камілли, Вільяма і Кейт.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress