...

Артур Смольянінов поділився деталями зустрічі з Путіним: «Запах, що заохочує тебе до любові»

Артур Смольянінов, актор російського кіно, поділився подробицями своєї особистої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Зірка отримав запрошення разом з колегами поговорити з політиком після прем’єри фільму «9 рота».

За словами актора, він мало що запам’ятав зі своєї зустрічі з Путіним. Артист розповів, що при вході до резиденції президента він відчув особливий запах. Смольянінов заявив, що аромат здавався «заохочувати тебе до любові» до політика.

«Після перегляду фільму ми зустрілися на чаї, щоб поспілкуватися. Я цікавився, хто це був — містер Путін. Розмова повернулася на Афганістан та наркотрафік. Він пояснив мені, що американці обманюють у цьому питанні. Він говорив про політику, але згодом всі враження згасли.»

Якщо ви запитаєте мене, про що ми говорили, я нічого не згадую. Це було ніби туман, ви розумієте. І саме тоді мені стало зрозуміло, як працюють спецслужби. Він розмовляє з людьми, ви його спостерігаєте, а потім ви просто все забуваєте…» — зізнався актор у своєму інтерв’ю з американськими журналістами.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!