Астрологічний прогноз на березень 2023 року: Леви зосередяться на примиренні, а Козероги на праці

Чому важливо стежити за загальними тенденціями астрології та прислухатися до порад фахівців на початку нового періоду? Одна з причин полягає в тому, що надії, які ми покладаємо на майбутнє, можуть залежати від наших дій, особливо на початку якогось нового етапу, наприклад, нового сезону року. Аби бути готовим до цього, астролог Наталія Барська склала астропрогноз на березень 2023, щоб допомогти у плануванні майбутніх кроків та прийнятті важливих рішень.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Час пильної уваги до себе і до своїх потреб. Уникайте нехтувати ними, навіть якщо це здається вам проявом егоїзму. Варто також виключити оціночні судження як щодо себе, так і щодо близьких. Це полегшить життя. А ось до малознайомих людей краще не проявляти зайвої відкритості.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Слабка позиція Венери для Тельців означає півмісяця боротьби з лінню й апатією. Ця планета зазвичай заряджає вас енергією, але до 15 березня ви залишитеся без підтримки. Тому потрібно шукати інші способи “підзарядки”, наприклад, афірмації. Націливши мозок на перемоги, Тельці все ж зможуть подолати себе завдяки своїй природній працьовитості.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Цей знак може розраховувати на успіх у тому разі, якщо блокує негатив, що йде з власної підсвідомості. Неправильні висновки, деструктивні думки можуть сильно стопорити вас. Проблем додасть і нестриманість із коханими. Це вплив Меркурія в Рибах. Але його можна нейтралізувати максимально усвідомленим підходом до життя.

Рак (22 червня – 22 липня)

Якщо ви відчуваєте, що ослабли на початку весни, то це тимчасово, тож хвилюватися не варто. Венера і Меркурій перебуватимуть у невигідній позиції не весь місяць. У будь-якому разі, якщо змінити ситуацію не можна, то не варто мучити себе даремно. Єдине, що у ваших руках – постаратися не дати себе обдурити, адже можлива активізація намірів шахраїв.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Місяць кармічного Сатурна закликає Левів відпустити всі образи. Якщо у вас на душі недобре, то в реальності буде ще гірше. Дуже важливо навести лад у думках і почуттях, перестати згадувати погане, особливо погані вчинки інших людей щодо вас. Ті представники знака, які перебувають у сварці з коханими, мають поквапитися налагодити стосунки, поки не стало пізно.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У цей момент вашого життя необхідно бути напоготові, коли справа стосується репутації. Якщо раптом відступити від своїх життєвих принципів і вчинити нечесно, то це може мати глобальні наслідки для вашої подальшої соціалізації. Покарання реально буде неспівмірним провині. Краще зануритися в наполегливу працю, ніж спокуситися короткими шляхами досягнення мети.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези в березні мають шанс попрощатися з баластом у вигляді жалю про втрачені можливості. Вони абсолютно непродуктивні. Уже з 15 числа на вас чекає біла смуга життя, і важливо ступити на неї з легкою совістю. Не намагайтеся нашкодити будь-кому, навіть своїм ворогам.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам у березні потрібно зосередитися на тих завданнях, які вимагають підвищеної уваги. Займайтеся тим, у чому ви професіонал, і це дасть гарний стан і підвищить настрій. Ваш інтелектуальний рівень настільки високий, що можна досягти чималих результатів.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Деякі представники знака опинилися віч-на-віч із важкими обставинами життя. Як і завжди, Стрільців заспокоює дорога. Або ходьба на свіжому повітрі. Під час ходьби допоможе медитація і зосередження на меті. Ви отримаєте відповіді на хвилюючі питання тоді, коли перестанете себе квапити. Ставтеся до життя філософськи, спостерігайте за собою та іншими – це допоможе зробити правильні висновки.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Трудовий березень очікує на Козерогів. Доведеться попрацювати на славу, вичавлюючи останні сили. Однак якщо справи стосуються юриспруденції, то їх краще відкласти вбік – у цій сфері буде значне гальмо. Друга половина березня має принести більше успіхів і взаєморозуміння з колегами і начальством.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям початок весни додасть сил, шарму і магнетизму. Це допоможе домагатися від людей бажаного однією своєю присутністю без вдавання до маніпуляцій. Але й від вас дещо теж буде потрібно. Насамперед, це хороші вчинки, починаючи від благодійності й закінчуючи великими звершеннями на благо сім’ї, батьківщини.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У березні 2023 року, згідно з астрологічним прогнозом, у Риб буде багато роботи, але це, швидше, позитивна новина. Вам вдасться заробити, але тільки якщо не пропустите вигідний момент, коли потрібно буде діяти. Для цього розвивайте інтуїцію, адже вона у вас воістину безмежна.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress