Автобус з 40 школярами впав у струмок у французьких Альпах

Новини

Автобус, що перевозив 40 учнів початкової школи з поїздки до французьких Альп, впав з лісистого схилу в струмок, в результаті чого водій і його напарник були госпіталізовані з серйозними травмами. Вісімнадцять дітей і ще один дорослий отримали незначні травми, повідомив мер міста Корпус Фаб’єн Мулик, де стався інцидент.

Всіх дітей забрали, а чотирьох відвезли для обстеження в лікарню. Місцева влада повідомила французьким ЗМІ, що погодні умови були ясними, коли автобус з’їхав з дороги, і на ділянці, де сталася аварія, не було ні льоду, ні снігу. За їхніми словами, всі діти були пристебнуті ременями безпеки.

В автобусі було 40 дітей. Фото: TF1

Мер міста сказав, що “найбільш вірогідним сценарієм” є те, що у водія виникли якісь проблеми зі здоров’ям, коли він перебував за кермом. На фото з цього міста, опублікованому в Інтернеті, видно, що автобус зійшов зі схилу яру в клубку сухих гілок, а його лобове скло розбите вщент. За даними французької преси, діти, які перебували в транспортному засобі, поверталися з літнього табору у Верхніх Альпах.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress