Балерина Анастасія Волочкова знає, як розслабитися: фото з масажистом розкриває її секрети

Балерина Анастасія Волочкова завжди рада ділитися зі своїми шанувальниками новинами зі свого особистого життя. Останнім часом зірка активно займається своїм здоров’ям і приділяє особливу увагу загальному зміцненню свого організму. За її словами, це допомагає їй бути енергійною та продуктивною.

Недавно Анастасія опублікувала фото в соціальних мережах, на якому видно, як вона відпочиває на кушетці, знявши з себе всі речі і накрившись ковдрою. Над нею працює молодий фахівець, який допомагає зірці розслабитися та зняти напругу з її плечей.

На фото видно, як брюнет в халаті дбайливо масажує Анастасіїні плечі, а зірка, залишившись у повному розслабленні, навіть заснула під його вправними руками. Це свідчить про те, що балерина дійсно знає, як відновлювати своє здоров’я та піклуватися про себе.

Анастасія Волочкова. Зображення: соцмережі

Хоча Анастасія не розкриває деталей свого особистого життя, багато з її шанувальників дуже цікавляться тим, чи збирається зірка одружуватися в найближчому майбутньому. Незважаючи на це, Анастасія залишає це питання в загадці, і ми можемо лише припускати, кому пощастить взяти її в дружини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress