Бен Аффлек про пісні Дженніфер Лопес, написані про нього: “Вона дивовижна”

Бен Аффлек розповів про свої враження від пісень Дженніфер Лопес, які були написані про нього. Зокрема, він згадав пісні “Dear Ben” та “Dear Ben Part 2”, які з’явилися у 2002 році та цього року відповідно.

Як повідомляє hello, у інтерв’ю для шоу SmartLess з Джейсоном Бейтманом, Шоном Хейсом та Віллом Арнеттом, актор розповів про свої враження від цих пісень. “Пісні, які були написані про мене, були написані найбільшою виконавицею в історії світу Дженніфер Лопес. Я не знаю, чи вони саме про мене, чи, можливо, натхненні мною, тому що там є деякі негативні моменти. Вона дивовижна”, – зізнався Бен.

Ці зізнання Бена показують, що він не звертає особливої уваги на те, що його колишня дружина пише про нього в своїх піснях, і не розуміє, наскільки вони є особистими або натхненними його життям. Водночас, актор відзначив, що він поважає талант та досягнення своєї колишньої дружини у музичній сфері.

У 2002 році Бен Аффлек та Дженніфер Лопес почали зустрічатися, але їхні стосунки закінчилися в 2004 році. Однак у 2021 році вони відновили свої стосунки і нарешті одружилися 16 липня 2022 року в Лас-Вегасі.

В ході свого останнього подкасту Шон згадав про те, як Дженніфер з’явилася на шоу “Вілл і Грейс”, а також про її нещодавній документальний фільм “Перерва” на Netflix.

Бен висловив свою гордість досягненнями своєї дружини, сказавши: “Для того, щоб не почувати себе некомфортно через багато досягнень моєї дружини, потрібно бути справжнім чоловіком”. Актор також зізнався, що знає всі пісні Дженніфер і любить їх. Коли журналіст запитав його, чи співає він пісні своєї талановитої дружини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress