Бен Аффлек про пісні Дженніфер Лопес, написані про нього: “Вона дивовижна”

Шоу бізнес

Бен Аффлек розповів про свої враження від пісень Дженніфер Лопес, які були написані про нього. Зокрема, він згадав пісні “Dear Ben” та “Dear Ben Part 2”, які з’явилися у 2002 році та цього року відповідно.

Як повідомляє hello, у інтерв’ю для шоу SmartLess з Джейсоном Бейтманом, Шоном Хейсом та Віллом Арнеттом, актор розповів про свої враження від цих пісень. “Пісні, які були написані про мене, були написані найбільшою виконавицею в історії світу Дженніфер Лопес. Я не знаю, чи вони саме про мене, чи, можливо, натхненні мною, тому що там є деякі негативні моменти. Вона дивовижна”, – зізнався Бен.

Ці зізнання Бена показують, що він не звертає особливої уваги на те, що його колишня дружина пише про нього в своїх піснях, і не розуміє, наскільки вони є особистими або натхненними його життям. Водночас, актор відзначив, що він поважає талант та досягнення своєї колишньої дружини у музичній сфері.

У 2002 році Бен Аффлек та Дженніфер Лопес почали зустрічатися, але їхні стосунки закінчилися в 2004 році. Однак у 2021 році вони відновили свої стосунки і нарешті одружилися 16 липня 2022 року в Лас-Вегасі.

В ході свого останнього подкасту Шон згадав про те, як Дженніфер з’явилася на шоу “Вілл і Грейс”, а також про її нещодавній документальний фільм “Перерва” на Netflix.

Бен висловив свою гордість досягненнями своєї дружини, сказавши: “Для того, щоб не почувати себе некомфортно через багато досягнень моєї дружини, потрібно бути справжнім чоловіком”. Актор також зізнався, що знає всі пісні Дженніфер і любить їх. Коли журналіст запитав його, чи співає він пісні своєї талановитої дружини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress