Біла риба: доступна і неймовірно корисна для вашого здоров’я – дієтологічні поради

Дізнайтеся про користь білої риби для здоров’я: найкращі поради дієтолога

Ви не наважуєтеся купити рибу, бо вважаєте її дорогою? Подумайте ще раз! У той час як багато хто з нас розглядає тільки червону рибу, біла риба – це доступний і не менш цінний варіант, який варто вивчити. Насправді, дієтолог назвав її одним із найкорисніших видів риби, які ви можете їсти.

Біла риба – це фантастичне джерело повноцінного білка, який забезпечує організм різними амінокислотами. Вона також багата основними вітамінами, такими як A, E, D і групи B, а також цілою низкою важливих мінералів, таких як кальцій, фосфор, цинк, мідь, йод, селен та інші. У сукупності ці поживні речовини сприяють загальному здоров’ю і благополуччю.

Включаючи білу рибу до свого раціону хоча б двічі на тиждень, ви зможете скористатися її численними перевагами. Щоб вибрати найбільш смачний і поживний сорт, дієтологи рекомендують звертати увагу на вміст жиру в рибі.

Якщо ви шукаєте нежирні сорти, зверніть увагу на тріску, минтай, хек, навагу, ляща, судака і річкового окуня. Із середньої жирності можна вибрати коропа, пікшу, камбалу і зубатку. Якщо ж ви віддаєте перевагу жирній білій рибі, то скумбрія та оселедець – чудовий вибір.

Нежирна і середня за жирністю біла риба рекомендується дітям і тим, хто сидить на дієті, завдяки високому вмісту білка, який швидко розщеплюється організмом. З іншого боку, жирні сорти білої риби, як-от скумбрія та оселедець, багаті на омега-3 жирні кислоти, які сприяють здоров’ю мозку, серця і судин.

Зрештою, вибір виду білої риби залежить від ваших конкретних потреб у здоров’ї та смакових уподобань. Але не бійтеся пробувати різні сорти, щоб отримати максимальну користь від цього корисного й універсального продукту.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress