Блейк Лайвлі демонструє своє післяпологове тіло та стає прикладом для матерів по всьому світу

Блейк Лайвлі, голлівудська актриса і горда мати чотирьох дітей, нещодавно опублікувала в соціальних мережах відверте фото після пологів. На фото вона позує на фоні басейну та пальм, без жодного фотошопу чи спроб приховати своє післяпологове тіло.

Блейк народила лише чотири місяці тому, і у своєму відвертому пості вона показала своє тіло в купальнику, що приховує її вигини та целюліт. Акторка подає приклад матерям у всьому світі, відкрито демонструючи важку роботу, через яку пройшло її тіло.

Блейк Лавлі. Зображення: Instagram

Незважаючи на очікування Голлівуду та суспільні стандарти краси, Блейк з гордістю демонструє своє тіло, і вона не боїться показати кілька зайвих кілограмів і целюліт на стегнах. Її послання зрозуміле: всі тіла прекрасні, і це нормально – приймати їх, з усіма недосконалостями.

Блейк не вперше висловлюється про нереалістичні стандарти, які ставляться до жіночого тіла, особливо після пологів. Її свіжий погляд на бодіпозитив заслужив похвалу шанувальників по всьому світу.

Блейк Лавлі. Зображення: Instagram

Окрім того, що Блейк є матір’ю чотирьох дітей, вона ще й успішна акторка та дружина актора Райана Рейнольдса. Подружжя, як відомо, не розголошує інформацію про своє сімейне життя, але нещодавно Райан розповів про їхнє поповнення на комедійному фестивалі Just For Laughs у Лондоні.

Приємно бачити голлівудську актрису, таку як Блейк Лайвлі, яка не боїться прийняти своє післяпологове тіло і виступає за бодіпозитив. Як повідомляє hello, вона подає приклад жінкам у всьому світі, заохочуючи їх любити себе, з усіма своїми недоліками.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress