Болісна втрата Руслани Писанки: Як впоратися з горем і рухатися далі

Шоу бізнес

Раптова втрата коханої людини може бути спустошливою. Для Ігоря Ісакова, чоловіка покійної Руслани Писанки, біль від втрати дружини через важку хворобу досі дуже сильний. В інтерв’ю “ЖВЛ” Ісаков поділився своїм досвідом і тим, як він справляється з горем.

Писанка була улюбленою народною ведучою, відомою своєю пристрастю до кулінарії та легендарною книгою рецептів. Її смерть у липні 2022 року стала шоком для багатьох, включаючи її чоловіка. Ісакови зберегли все в їхньому будинку під Києвом таким, яким воно було, коли Писанка була ще жива. Її картини та колекції все ще там, і Ісаков знаходить втіху в цих нагадуваннях про дружину.

Ісаков і Писанка побудували свій будинок разом, і він зберігає багато спогадів про їхній спільний час. Вони мали багато спільних захоплень і жили повним життям. Ісаков пам’ятає, як вони познайомилися у 2009 році, як він залицявся до неї, і як вони врешті-решт одружилися у своєму будинку в традиційному українському вбранні.

Їхнє спільне життя не було позбавлене викликів. У Писанки була зламана нога, і їм довелося тікати з дому під час війни у 2022 році. Пізніше у неї виявили пухлину, і Ісаков сподівався, що вона одужає після операції. На жаль, стан Писанки швидко погіршувався, і врешті-решт вона потребувала паліативної допомоги. Ісаков був спустошений і намагався змиритися з її смертю.

Попри біль, Ісаков намагається рухатися вперед і вшановувати пам’ять Писанки. Він мріє перевидати її знамениту книгу рецептів і цінує час, який вони провели разом. Він знаходить розраду у своєму коті, якого вважає своїм найкращим другом.

Джерело фото: instagram.com/pisankaruslana

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress