Брат принцеси Діани Чарльз Спенсер різко відповів Дональду Трампу на його безглузду заяву

У середу ввечері брат принцеси Діани, Чарльз Спенсер, опублікував на своїй сторінці у Twitter гостре заявлення, щодо нещодавніх висловлювань колишнього президента Дональда Трампа.

Граф висловив своє здивування, коли прочитав заяву Дональда Трампа про те, що його покійна сестра Діана хотіла його “цілувати в дупу”. Згідно зі слів Графа, єдиний раз, коли Діана згадувала про Трампа, це було тоді, коли він використовував її ім’я, щоб продати нерухомість у Нью-Йорку. В той момент Діана вважала Трампа гіршим за анальну тріщину.

Цю заяву Трамп висловив у своєму інтерв’ю Breitbart News, де він стверджував, що покійна принцеса бажала “задовольнити його сексуальні потреби”.

Граф написав у Твіттері, щоб поділитися своїм повідомленням

Було проведено інтерв’ю з метою просування майбутньої книги “Листи до Трампа”, що включає листування з кількома високопоставленими особами, такими як принцеса Діана, Опра Вінфрі та покійна королева.

Засновник фірми стверджує, що всі три жінки раніше захоплювали його увагу, тому він збирається додати їхні листи до своєї книги поряд з листами від Кіма Чен Іна та Рональда Рейгана, а також інших.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress