Брюс Вілліс обіймає свою колишню дружину і всіх своїх дітей в пориві любові

Брюс Вілліс відсвяткував свій 68-й день народження разом з усіма п’ятьма доньками та колишньою дружиною Демі Мур на сімейному фото після того, як йому діагностували деменцію.

Зірці “Міцного горішка”, який зробив перерву в акторській діяльності з березня 2022 року, на початку цього року поставили діагноз “лобно-скронева деменція”.

Брюс Вілліс з усіма п’ятьма доньками, а також колишньою дружиною Демі Мур і нинішньою дружиною Еммою під час святкування свого 68-го дня народження. Зображення: Instagram

На фотографіях з дня народження актор був оточений своїми дівчатами на груповому знімку. Дружина Брюса Емма Хемін Вілліс та колишня дружина акторка Демі Мур були зображені поруч зі своїми доньками. Румер, 34 роки, Скаут, 31 рік, і Таллула, 29 років – його доньки, яких вона ділить з Демі, а також 10-річна Мейбл і восьмирічна Евелін, яких Брюс ділить з Еммою.

Доньки Румер, Скаут і Таллула подарували батькові трохи любові. Зображення: Instagram

Всі члени сім’ї були одягнуті у повсякденний одяг і позували на тлі пишних декорацій і сірого неба Лос-Анджелеса. У зворушливому дописі було розміщено більше фотографій, на яких родина зібралася, щоб вшанувати свого батька. На одному зі знімків видно, як доньки Румер, Скаут і Таллула, сповнені любові, притискаються до батька.

Брюс і Демі зі своєю молодшою донькою Таллулою. Зображення: Instagram

Брюс і Демі зробили селфі зі своєю молодшою донькою Таллулою та двома собаками. Як повідомляє mirror, сім’я провела час разом, вийшовши на внутрішній дворик, де Брюс кутався у стьобану куртку, щоб не замерзнути.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress