...

Брюс Вілліс знявся у рідкісному сімейному відео з маленькими доньками

Брюс Вілліс став проводити менше часу в світському житті відтоді, як стало відомо, що у нього діагностували лобно-скроневу деменцію, прогресуючу форму афазії, на яку він страждав раніше.

Актор присвятив себе вихованню своїх молодших доньок Мейбл, десяти років, та Евелін, восьми років, разом зі своєю дружиною Еммою Гемінг Вілліс.

На свій день народження модель поділилася в соціальних мережах милим відео, в якому відобразила їхні тісні сімейні зв’язки з безліччю відео та фотографій з пляжної подорожі. Вони показали деякі з його найбезглуздіших і дурнуватих моментів, а також продемонстрували, яким люблячим батьком він може бути для своїх двох молодших доньок.

Зірка «Міцного горішка» також святкував свій особливий день зі своїми дорослими доньками від колишньої дружини Демі Мур — Румер, Таллула і Скаут, утворюючи чудову родину, що складається зі змішаних сімей.

Емма підписала своє відео: «Він — справжня любов. Його так люблять. І я буду любити його завжди. З днем народження, мій солоденький».

«Моє побажання Брюсу на день народження: продовжуйте тримати його в своїх молитвах і найвищих вібраціях, тому що його чутлива душа Риб відчує це. Велике спасибі вам за любов і турботу про нього».

Брюс Вілліс. Зображення: instagram.com/emmahemingwillis/

Шанувальники залишили милі коментарі для зірки, яка пішла на пенсію, в одному з яких говориться «З днем народження, Брюсе. Дякую тобі, Еммо, за те, що ти така чудова людина!», «Найкращий тато для дівчинки, який коли-небудь був. Молитви за іменинника і всіх його дівчаток», а третій написав: «З днем народження Брюса!!! Надсилаю тобі стільки любові!!!»

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!