Букінгемський палац підтвердив розлучення принца Гаррі та Меган Маркл

У заяві Букінгемського палацу підтверджено, що принц Гаррі та Меган Маркл будуть жити окремо під час майбутньої коронації короля Чарльза III. Герцог Сассекський буде присутній на заході один, тоді як герцогиня залишиться в Каліфорнії з їхніми дітьми, Арчі та Лілібет.

Чутки про проблеми у шлюбі пари циркулюють вже деякий час, інсайдери стверджують, що рішення про розлучення вже прийнято. Попри це, і Гаррі, і Меган залишаються небагатослівними в цьому питанні.

Багато хто в Британії вказує пальцем на Меган, звинувачуючи її в тому, що вона спричинила розкол між Гаррі та рештою королівської родини. Останніми роками принца не бачили в Букінгемському палаці та на інших важливих заходах. Однак король Чарльз III висловив бажання бачити свого молодшого сина на коронації, що свідчить про те, що сім’я все ще намагається подолати розрив.

Припускали, що Гаррі вимагав вибачень від своїх родичів і права стояти поруч з ними на коронації, але обидва прохання були відхилені. Це змусило багатьох повірити, що принц не повернеться додому найближчим часом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress