...

«Було жахливо»: Алла Пугачова порушила мовчання щодо свого захворювання

Алла Пугачева зізналася, що отримувала запрошення на концерти за кордоном неодноразово, але вона відмовлялася через погане самопочуття.

Алла Пугачова, відома співачка, яка виступила проти війни Росії проти України та авторитарного режиму Путіна, вирішила залишити свою батьківщину та емігрувати до Ізраїлю. За свою позицію та підтримку України, Пугачову критикують та обливають гряззю. Вона рідко з’являється на зв’язку зі своїми прихильниками, і тільки час від часу спростовує чутки про себе.

Останнім часом ЗМІ повідомляли про те, що Пугачова важко захворіла. Однак сама дружина Максима Галкіна, якого оголосили іноземним агентом в Росії, категорично відмовляється спілкуватися з настирливими журналістами.

Алла Пугачова

Як повідомляє glavred.info, недавно було визнано, що Пугачову регулярно запрошують на концерти за кордоном, і вона робить усе можливе, щоб не пропустити жодного з них.

Пугачова розповіла, що коли її запрошували одного разу, вона не змогла піти через жахливий бронхіт, який тривав майже місяць. До цього дня вона ще й досі кашляє, але вона вдячна богу, що почувається краще. Це був перший раз, коли вона відкрито заговорила про своє здоров’я.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!