“Це кінець”: KISS оголосили дати останніх гастролей у своїй кар’єрі

KISS збираються запалювати і веселитися по всій країні… востаннє. У середу Зал слави рок-н-ролу оголосив остаточні 19 дат їхнього туру End of the Road. Учасники гурту – Джин Сіммонс, Пол Стенлі, Томмі Тайер та Ерік Сінгер – поділилися, що їхні останні концерти відбудуться там, де все почалося 50 років тому, у Нью-Йорку.

“KISS народилися в Нью-Йорку. На 23-й вулиці. Півстоліття тому. Для нас буде привілеєм і честю завершити турне в Медісон-сквер-гарден, за 10 кварталів і 50 років від того місця, де ми вперше почали”, – йдеться у заяві гурту.

Фінальні концерти туру відбудуться 1 і 2 грудня в нью-йоркському Медісон-сквер-гарден. До цього гурт відіграє ще 17 додаткових концертів по всій Північній Америці.

“Послухайте, деякі люди іронізують і кажуть: “О, їхній тур End of the Road триває вже багато років”. Так, ми втратили два з половиною роки через COVID, – сказав Стенлі під час виступу на шоу Говарда Стерна.

“Ми б уже закінчили. Так що так, це кінець. Коли ви приходите на шоу, це приголомшливо. Це найбільш високотехнологічне шоу в світі. І все ж, це, безумовно, круте рок-н-рольне шоу. Це не Вегас, це не те, що втрачає свої яйця, так би мовити”, – додав Стенлі. “Це все KISS, просто посилене, розкручене. Так що слухайте, ми віддаємо йому все, що у нас є”.

Щодо завершення гастрольної кар’єри, Сіммонс зізнався, що їхній останній концерт буде для нього дуже емоційним. “Я впевнений, що буду плакати, як 9-річна дівчинка, якій наступили на ногу, – сказав він. “KISS народився на 23-й вулиці, і нам знадобилося лише 50 років, щоб зіграти фінальні концерти в 10 кварталах від неї, на 33-й вулиці”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress