...

«Це кінець»: KISS оголосили дати останніх гастролей у своїй кар’єрі

KISS збираються запалювати і веселитися по всій країні… востаннє. У середу Зал слави рок-н-ролу оголосив остаточні 19 дат їхнього туру End of the Road. Учасники гурту — Джин Сіммонс, Пол Стенлі, Томмі Тайер та Ерік Сінгер — поділилися, що їхні останні концерти відбудуться там, де все почалося 50 років тому, у Нью-Йорку.

«KISS народилися в Нью-Йорку. На 23-й вулиці. Півстоліття тому. Для нас буде привілеєм і честю завершити турне в Медісон-сквер-гарден, за 10 кварталів і 50 років від того місця, де ми вперше почали», — йдеться у заяві гурту.

Фінальні концерти туру відбудуться 1 і 2 грудня в нью-йоркському Медісон-сквер-гарден. До цього гурт відіграє ще 17 додаткових концертів по всій Північній Америці.

«Послухайте, деякі люди іронізують і кажуть: «О, їхній тур End of the Road триває вже багато років». Так, ми втратили два з половиною роки через COVID, — сказав Стенлі під час виступу на шоу Говарда Стерна.

«Ми б уже закінчили. Так що так, це кінець. Коли ви приходите на шоу, це приголомшливо. Це найбільш високотехнологічне шоу в світі. І все ж, це, безумовно, круте рок-н-рольне шоу. Це не Вегас, це не те, що втрачає свої яйця, так би мовити», — додав Стенлі. «Це все KISS, просто посилене, розкручене. Так що слухайте, ми віддаємо йому все, що у нас є».

Щодо завершення гастрольної кар’єри, Сіммонс зізнався, що їхній останній концерт буде для нього дуже емоційним. «Я впевнений, що буду плакати, як 9-річна дівчинка, якій наступили на ногу, — сказав він. «KISS народився на 23-й вулиці, і нам знадобилося лише 50 років, щоб зіграти фінальні концерти в 10 кварталах від неї, на 33-й вулиці».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!