Чарльз і Камілла оголосили напрямок свого першого королівського туру в якості короля і королеви

Король Чарльз III і королева Камілла готуються до свого першого королівського турне з моменту сходження Чарльза на престол. У п’ятницю Букінгемський палац оголосив, що Чарльз і Камілла вирушать до Франції та Німеччини напередодні коронації, щоб здійснити перші закордонні візити за час нового правління. П’ятиденний візит відбудеться з 26 по 31 березня.

Хоча Чарльз офіційно подорожував світом протягом десятиліть в ролі принца Уельського, підтримуючи свою покійну матір королеву Єлизавету, це його перший знаковий тур в якості глави держави і короля.

“Цей візит відзначатиме відносини Великобританії з Францією та Німеччиною, підкреслюючи нашу спільну історію, культуру та цінності”, – сказав представник палацу. “Це також можливість зазирнути в майбутнє і продемонструвати численні шляхи, якими наші країни працюють у партнерстві, будь то боротьба зі зміною клімату, реагування на конфлікт в Україні, використання торговельних та інвестиційних можливостей або обмін кращими зразками нашого мистецтва і культури”.

Король Чарльз III і королева Камілла

“Окрім розмови про міцність двосторонніх відносин Сполученого Королівства з Францією та Німеччиною, візит Їх Величностей включатиме заходи, що підкреслюватимуть важливість сталого розвитку та громади – ключових тем, які підтримують громадяни всіх наших країн. Будуть також можливості поміркувати про жертви і виклики нашого спільного минулого, з якого вийшла міцна спадщина співпраці і примирення”, – продовжив речник АПУ з питань АТО.

Під час туру, який розпочнеться з прибуття пари до Франції в неділю, 26 березня, Чарльз і Камілла візьмуть участь у 25-30 різних заходах у двох країнах.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress