...

Через Пугачову: Орбакайте впіймали на безглуздому обмані

Вчинок Крістіни Орбакайте активно обговорюють. Зірці більше не довіряють.

У столиці РФ відбулася світова прем’єра фільму «Любов-Морква. Повстання машин», але Крістіна Орбакайте, головна акторка стрічки, не з’явилася на червоній доріжці, що спричинило розчарування серед репортерів та шанувальників, які довго чекали на її прихід.

Крістіна Орбакайте виклала виправдання на своїй сторінці в соціальних мережах. Артистка пояснила, що не змогла приєднатися до знімання фільму через «завантажений графік».

«Але моє серце належить команді, моє серце з вами», — заявила зірка кіно та серіалів.

Журналісти перевірили заяви Орбакайте про свою надзвичайну зайнятість. Після перевірки розкладу її виступів, вони виявили цікавий факт. Хоча недавно артистка дійсно мала великий гастрольний тур по російських містах, проте після останнього концерту в Омську 9 березня, в її розкладі не було жодних інших виступів. Офіційно, на день прем’єри фільму «Любов-Морковь. Повстання машин», знаменитість не була задіяна в інших заходах. Шанувальники почали підозрювати блондинку в обмані. Її виправдання та поведінка здалися безглуздими перед російською публікою.

Зараз у мережі дискутують причини відсутності Крістіни Орбакайте на червоній доріжці фільму, який вона так активно рекламувала у своєму особистому мікроблозі. Деякі користувачі Інтернету вважають, що блондинка уникає зустрічей з журналістами, оскільки боїться незручних запитань про свою матір, Аллу Пугачову. Варто зазначити, що 73-річна Примадонна знаходиться в опозиції. Крістіна Орбакайте разом зі своїм чоловіком та молодшими дітьми втекли до Ізраїлю та виступили проти війни в Україні.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!