Чи можете ви насолоджуватися хрустким бекон на сніданок, не готуючи

Ми дуже любимо хрусткий бекон. Кожного разу, коли готуємо його, маємо бажання перекусити невеликим шматочком перед тим, як головна страва буде готова до подачі. Однак, чи є це правильно? Дізнайтеся більше про це нижче.

Бекон заздалегідь приготований

Кожного разу, коли ви купуєте бекон у місцевому продуктовому магазині в холодильнику, ви отримуєте сирого бекону. Його не приготовляють заздалегідь, а просто в’ялять за допомогою солі та інших добавок, щоб запобігти зіпсуванню продукту. Бекон виготовляють із засоленої свинячої черевини, яку потім ріжуть на тонкі шматочки.

Чи варто його зберігати, щоб з’їсти?

Коротка відповідь на запитання, чи можна їсти сирого бекону з м’ясної вітрини – ні, навіть якщо це в’ялений бекон. Сире м’ясо завжди несе ризик зараження бактеріями та паразитами, що може призвести до хвороб. Сирий бекон може містити сальмонелу або стрічкових черв’яків, що є загрозою для здоров’я. Приготовлення бекону допомагає знищувати ці шкідливі організми. Тому, якщо бекон приготовлений належним чином, його можна споживати безпечно. Бекон, який продається в бакалійному відділі, зазвичай є попередньо обробленим та приготовленим, тому його можна їсти без додаткової обробки.

Сире м’ясо завжди несе ризик. Зображення: соцмережа

Щоб переконатися, що ви споживаєте бекон безпечним способом, завжди готуйте його до хрусткої скоринки за оптимальної температури – 62 °C. Цей спосіб не тільки найсмачніший для приготування бекону, але й допоможе зберегти ваше здоров’я та убезпечить від паразитів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress