...

«Чи замінить Путіна Пригожин?»: Остання операція

Як Пригожин грає публічну гру та чому він не наважиться на крок до крісла президента — розуміємо зі слов правозахисника

Євген Пригожин, відомий як «кухар Путіна», може мати амбіції піти по сходинках кар’єрного лідерства і зайняти крісло президента. Проте, за словами російського правозахисника Марка Фейгіна, такий крок неправдоподібний.

За словами Фейгіна, Пригожин – це людина, що вміє добре розмовляти та грати публічну гру, проте не несе за своїми одіозними висловлюваннями серйозних наслідків. Така стратегія може дозволяти Пригожину зберігати певний рівень впливу та отримувати дозвіл на певні дії, але він не здатен пошатнути російську систему.

За словами Фейгіна, він може грати у цю гру, але не піде на посаду президента. Він стверджує, що ця операція буде його останньою. Якщо Пригожин здійснить спробу на Путіна, то за словами Фейгіна, його дні будуть пораховані, оскільки система не дозволить розхитувати статус-кво.

Таким чином, хоча Пригожин може бути відомий своїми амбіціями і одіозними заявами, шансів на переход до крісла президента він не має, залишаючись на рівні публічних ігор та заяв.

Євген Пригожин — гравець у політиці та інструмент Путіна

Євген Пригожин — це відомий і ексцентричний громадський діяч, який відомий своїми несподіваними заявами та ініціативами. І хоча він давно вже не перебуває за ґратами, як колишній ув’язнений, він зберігає вплив у політичних колах.

За словами деяких аналітиків, Пригожин може мати команду політтехнологів, які допомагають йому в будівництві політичної стратегії та консультують його. Але все ж, всі його заяви є особистою «ініціативою».

Тим не менш, за словами інших дослідників, Пригожин є інструментом Володимира Путіна. Зараз він використовується у військових цілях, але залишається нелюбимцем апарату Кремля. Путін не любить змінювати своїх «коней», тому він продовжує використовувати Пригожина, хоча він уже давно не є його улюбленцем.

Яу повідомляє 24tv, за словами правозахисників, у звичайних умовах Пригожина вже давно б повернули на зону. Але воєнний конфлікт на сході України продовжується, і потрібно хтось воювати. При цьому, дії української армії стають все більшим предметом нервування для Кремля. Тому Пригожин продовжує залишатися в грі, незважаючи на свої незгоди з апаратом Кремля.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!